Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Plan treningowy

Zestaw ćwiczeń obejmujący wszystkie partie ciała ze szczególnym naciskiem na pośladki oraz mięśnie nóg. Połączenie zmiennej intensywności ćwiczeń w celu maksymalnej stymulacji mięśni, spalania tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu przy minimalnej ilości czasu. Zajęcia powodują ujędrnienie się skóry oraz spadek masy tkanki tłuszczowej. Nie ma nic lepszego dla osób, które pragną zgrabnych nóg i pośladków oraz wyrzeźbionej sylwetki.

Korzyści

Poprawia wydolność układu krążenia i podstawowe cechy fizyczne: koordynacje, wytrzymałość i elastyczność.

Skierowane do

…osób, które szukają intensywnego treningu ciesząc sie jednocześnie muzyką.

Zajęcia

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

– zajęcia dla tych, którzy marzą o zgrabnej i jędrnej pupie. Wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni, kształtowanie dolnych partii ciała, wyszczuplanie i redukcja cellulitu, to tylko niektóre z korzyści wynikające z tych zajęć.

STEP + EKSTRA BRZUCH

– zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć składa się z dość intensywnych elementów cardio (rozgrzewka). Druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii.

SZTANGI

– zajęcia przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Różne obciążenie pozwala na dostosowanie treningu do możliwości poszczególnych uczestników. Zajęcia łączą trening wydolnościowy i wzmacniający, dzięki czemu spalanie tkanki tłuszczowej kontynuowane jest nawet do 12 godzin po zakończonym treningu. Efektem jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozbudowania mięśni.

TBC

– zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest wysmuklenie całego ciała oraz poprawienie wydolności organizmu. Ćwiczenia z wykorzystaniem przyborów fitness: stepy, piłki, hantle. Regularne ćwiczenia zaowocują spektakularnymi efektami: delikatnym zarysem mięśni, wymodelowaniem i ujędrnieniem całego ciała, spaleniem tkanki tłuszczowej, po prostu zgrabną sylwetką!