Trenerzy

My możemy zmienić twoje życie
Kamil Talarczyk

Kamil Talarczyk

Fitness Instruktor
Dagmara Kolin

Dagmara Kolin

Fitness Instruktor
Specjalizacja Ma wykształcenie kierunkowe ponieważ jest absolwentką studiów magisterskich o kierunku wychowanie fizyczne na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi przeróżne formy zajęć, zaczynając od podstawowych zajęć wzmacniających typu ABT, przez rowery i sztangi, aż po zajęcia prozdrowotne jak Pilates czy Zdrowy Kręgosłup. Najlepiej jednak czuję się przede wszystkim w takich zajęciach, jak: sztangi, TBC, step, shape, ABT i rowery. Pozytywna energia, która towarzyszy jej na co dzień, pomaga w motywowaniu uczestników zajęć. Ze sportem związana od zawsze. Zaczynała od pływania, przez taniec towarzyski i tenis stołowy, kończąc na fitnessie, który stał się jej pasją. Pracuje jako instruktor fitness od 2011 roku.
Agata Ziółkowska

Agata Ziółkowska

Fitness Instruktor, Trener Tańca
Specjalizacja Agata specjalizuje się w zajęciach rytmicznych oraz choreografiach starając się łączyć przyjemność tańca z wychowaniem fizycznym – jej głównym narzędziem, a zarazem inspiracją instruktorską jest step oraz możliwości jakie oferuje. Na swoich zajęciach odnajduje w każdym uczestniku iskierkę i rozpala z niej pożar w postaci zaangażowania, nieprzeciętnego wysiłku, litrów potu, a finalnie samozadowolenia z dobrze spędzonego popołudnia. Agata od 2014 roku związana z fitnessem. Od najmłodszych lat pasjonatka tańca nowoczesnego, zaczynając od disco, poprzez jazz aż do hip-hop’u i new style, uczestnicząc w licznych warsztatach i zawodach tanecznych.
Dagmara Wysocka – Daga

Dagmara Wysocka – Daga

Fitness Instruktor
Specjalizacja Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego. Od 7 roku życia tańczyła taniec towarzyski, potem nowoczesny, występowała nawet w rewii tanecznej. Od 11 lat szkoli się jako instruktor fitness, a od 5 lat jako trener personalny. Szkoleniowiec i Prezenter w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School. Pełniła funkcję koordynatora ds. fitness w Bene Sport Centrum przez 6 lat. Jej charakter i upór w dążeniu do perfekcji przejawia się na każdym kroku - w życiu codziennym i zawodowym, co gwarantuje pewniejsze dojście do obranego celu, kiedy uczestniczy się w jej zajęciach. Na zajęciach spotkasz profesjonalizm oraz kreatywne rozwiązania Twojego treningu. Wymagająca oraz uświadamiająca cel ruchu. Zawsze chętnie doradzi i pomoże rozwiązać problem. Na jej zajęciach możesz być pewny, że świadomie ćwiczysz i dowiesz wielu ciekawostek o swoim ciele.
Barbara Kowalczyk

Barbara Kowalczyk

Fitness Instruktor, Trener personalny, Trener Yogi
Nauczyciel jogi od 2006 roku, socjolog, fizjoterapeutka. Posiada państwowe uprawnienia do uczenia jogi oraz jogi dla dzieci, jak również dyplom nauczyciela i terapeuty jogą Yoga Sadhana Seva Trust.
Anna Wełpa

Anna Wełpa

Fitness Instruktor, Trener personalny
Specjalizacja Pasjonatka różnych form aktywności fizycznej. Najlepiej odnajduje się w jodze oraz pilatesie, ale nie stroni też od siłowni. Zawsze pełna pozytywnej energii i gotowa do pomocy. Łatwo zarazić się jej optymistycznym podejściem do życia. Na jej zajęciach można wzmocnić oraz uelastycznić ciało, co pomoże zachować zdrowie i sprawność na długie lata. Ania W. w roku 2016 ukończyła kurs trenera personalnego oraz uzyskała tytuł instruktora pilatesu klasycznego.
Agnieszka Plucińska
Łukasz Ho Thanh

Łukasz Ho Thanh

Trener personalny
Specjalizacja W swojej pracy specjalizuję się w dopasowywaniu odpowiednich diet do celu i charakterystyki klienta, aby żywienie nigdy nie było katorgą, a przyjemnością. Ze względu na swoje zamiłowanie do gotowania, klienci nigdy nie czują nudy, stosując się do jego porad i wskazówek dietetycznych. Podczas treningów personalnych uwielbia wykorzystywać najnowsze trendy ze świata fitnessu, ze szczególnym uwzględnieniem elementów treningu funkcjonalnego, kalisteniki, foam rollingu oraz klasycznej pracy z wolnymi ciężarami. Dietetyk, trener personalny i wykładowca w jednym. Absolwent międzynarodowej akademii fitnessu i aerobiku IFAA.
Monika Łukaszewska

Monika Łukaszewska

Fitness Instruktor
Joanna Szpotańska

Joanna Szpotańska

Fitness Instruktor
Agata Myślisz

Agata Myślisz

Fitness Instruktor
Patrycja Garecka

Patrycja Garecka

Trener Yogi
Marta Umińska

Marta Umińska

Fitness Instruktor
Rysiek Ławkiel

Rysiek Ławkiel

Trener personalny
Asia Feltynowska

Asia Feltynowska

Fitness Instruktor

Chcesz dołączyć do grona naszych instruktorów?

Zgłoś swoją aplikację za pomocą naszego formularza.