Trener - Dagmara Kolin

profil trenera
Dagmara Kolin

Dagmara Kolin

Fitness Instruktor
Specjalizacja Ma wykształcenie kierunkowe ponieważ jest absolwentką studiów magisterskich o kierunku wychowanie fizyczne na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzi przeróżne formy zajęć, zaczynając od podstawowych zajęć wzmacniających typu ABT, przez rowery i sztangi, aż po zajęcia prozdrowotne jak Pilates czy Zdrowy Kręgosłup. Najlepiej jednak czuję się przede wszystkim w takich zajęciach, jak: sztangi, TBC, step, shape, ABT i rowery. Pozytywna energia, która towarzyszy jej na co dzień, pomaga w motywowaniu uczestników zajęć. Ze sportem związana od zawsze. Zaczynała od pływania, przez taniec towarzyski i tenis stołowy, kończąc na fitnessie, który stał się jej pasją. Pracuje jako instruktor fitness od 2011 roku.

Specjalizacja

Ma wykształcenie kierunkowe ponieważ jest absolwentką studiów magisterskich o kierunku wychowanie fizyczne na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego.

Prowadzi przeróżne formy zajęć, zaczynając od podstawowych zajęć wzmacniających typu ABT, przez rowery i sztangi, aż po zajęcia prozdrowotne jak Pilates czy Zdrowy Kręgosłup. Najlepiej jednak czuję się przede wszystkim w takich zajęciach, jak: sztangi, TBC, step, shape, ABT i rowery.

Pozytywna energia, która towarzyszy jej na co dzień, pomaga w motywowaniu uczestników zajęć.

Fotogaleria

Prowadzi zajęcia

Zapraszamy na zajęcia z naszym trenerem. Na pewno będziesz zadowolony 😉
Trening Obwodowy
Wt
17:00 - 18:00
Sztangi
Wt, Czw,
18:00 - 19:00
Sob
10:00 - 11:00
Summer Bikini
Czw
17:00 - 18:00
Zdrowy Kręgosłup
Sob
9:00 - 10:00
Brazylijskie Pośladki
Sob
11:00 - 12:00