O nas

Kim jesteśmy, co robimy

Twoja przemiana jest naszą pasją

Pierwszy klub w Polsce założony przez sieć Eurofitness., która posiada 13 klubów głównie w Hiszpanii oraz Słowenii. Od ponad 25 lat sieć Eurofitness współtworzy rynek usług fitness oraz pomaga w osiąganiu zamierzonych celów w oparciu o współpracę z najlepszymi instruktorami. Klub w Szczecinie został otwarty w lutym 2015 r. i oferuje możliwość korzystania z:

bogato wyposażonej strefy cardio

20 urządzeń: bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery poziome i pionowe oraz AMT – maszyna łączącą funkcje bieżni, maszyny eliptycznej i stepera

strefy wolnych ciężarów

strefy maszyn ze stosem (izotonicznych)

studia do zajęć grupowych fitness

Klub jest wyposażony w nowe maszyny i urządzenia renomowanej, amerykańskiej firmy PRECOR.

Zajęcia grupowe w bloku porannym i wieczornym prowadzą wysoko kwalifikowani i znani szczecińscy instruktorzy. Klub jest otwarty codziennie w godz. od 7:00 do 22:00 a w wekeend od 9:00 do 19:00.

13
12
25
1624

Dlaczego Eurofitness?

Eurofitness to nie tylko klub fitness, ale miejsce w którym możesz zadbać o swój wygląd, samopoczucie, a przede wszystkim zdrowie. Dzięki współpracy z wysoko kwalifikowanymi instruktorami zapewniamy usługi oraz zajęcia na najwyższym poziomie, a nasi klienci mają możliwość osiągnięcia swoich zamierzonych celów, dobrze się przy tym bawiąc.

Każdy nowy klient ma możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z trenerem personalnym, dzięki czemu dowie się w jaki sposób ćwiczyć, aby być zadowolonym z efektów. Dla naszych klientów organizujemy dodatkowe aktywności. Między innymi w ramach AKCJA LATO organizowaliśmy na świeżym powietrzu bezpłatne zajęcia zumby, jogi czy poranki biegowe.

Razem z Radiem Szczecin organizowaliśmy akcję OdNowa z Radiem, dzięki czemu 12 uczestników straciło łącznie w ciągu 2 miesięcy ponad 200 kilogramów. W ciągu miesięcy letnich odbyło się wiele warsztatów jogi i spotkań z pod patronatem Planety Kobiet.

Naszą pasją jest ruch i zdrowie, i właśnie tym chcemy się z Wami podzielić ?
Nasze hasło to „Dbamy o Wasze zdrowie”!